قوانین و مقررات(آیین نامه انضباطی)

قوانین و مقررات آكادمی آموزشهای الكترونیكی اتوسیستم

دانشپذیران با ثبت نام در دوره های آموزشی آكادمي اتوسیستم، کلیه شرایط و قوانین این گروه را می پذیرند و ملزم به اجرای آنها هستند.

فعالیتها و خدمات گروه فنی، مهندسی اتوسیستم در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا هرگونه اقدام یا فعالیتی از جانب دانشپذیران که ناقض قوانین جمهوری اسلامی باشد، ممنوع و با خاطیان مطابق با ظوابط آكادمي برخورد خواهد شد.

حفظ ارزشهای انسانی و اسلامی در محیط کلاسهای مجازی، تالارهای گفتگو، محیط چت و کلیه بخشهای سیستم یادگیری الزامی می باشد.

مکالمات غیر مرتبط با موضوع دوره از قبیل بحث های سیاسی، تبلیغ گروه ها و احزاب، تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی، تبلیغات تجاری و ... در محیط کلاسهای مجازی، تالارهای گفتگو و محیط چت ممنوع می باشد و در صورت مشاهد برای بار اول، تذکر و در صورت تکرار منجر به بسته شدن حساب کاربری دانشپذیر می شود و دانشپذیر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

صمیمانه استدعا داریم در هنگام تدریس استاد از مکاتبات بی مورد در محیط چت پرهیز نمایید چون باعث تلف شدن وقت کلاس می گردد. معمولا اساتید در بین برگزاری کلاس دقایقی را به پاسخگویی سوالات دانشپذیران اختصاص می دهند لذا سعی کنید سوالاتتان را یادداشت نمایید و در این زمان مطرح کنید. البته شما می توانید با کسب اجازه از استاد سوال خود را بصورت صوتی نیز بپرسید.

برنامه کلاسها در ابتدای شروع هر دوره در اختیار دانشپذیران قرار می گیرد. همچنین هرگونه تغییر در برنامه ها از طریق سایت، ایمیل یا پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود. لذا مسئولیت اطلاع از زمان برگزاری کلاسها بر عهده دانشپذیر است.

آخرین تغییر: جمعه، 26 اردیبهشت 1393، 4:17 عصر