حمید رضا غلامیان
بعد جدیدی از سیستم های هیدرولیکی
از حميد رضا غلاميان در شنبه، 29 فروردین 1394، 11:36 صبح
 

در نمایشگاه هانوفر 2015 ، Bosch Rexroth نشان خواهد داد که قطعات هیدرولیکی و الکترونیکی می توانند در محیط های صنعتی مدرن به خوبی با هم ارتباط برقرار کنند.
شرکت های صنعتی که همواره تمایل دارند سردسته این بازی باشند دیگر نمی توانند Industry 4.0 را نادیده بگیرند . هرچه ارتباط بین IT و اتوماسیون گسترده تر می شود، فرآیند های تولید پویا تر، منعطف تر و موثرتر عمل می کنند. سیستم های هیدرولیکی همچنین نقش مهمی در سیستم های در حال تولید، بازی می کنند. در نمایشگاه هانوفر امسال، Bosch Rexroth بعد جدیدی از سیستم های هیدرولیکی را به نمایش خواهد گذاشت.


از دیدگاه اتوماسیون، Industryl 4.0 یک حرکت انقلابی نیست بلکه یک پیشرفت تکاملی است که آماده شبکه سازی است. در جدیدترین سیستم های کنترل حرکت هیدرولیکی، Bosch Rexroth، نرم افزار را به توابعی که پیش از این کاملا هیدرومکانیکی کنترل می شدند، مجهز کرده است. کنترل های غیر متمرکز به صورت مستقل عمل می کنند و با کنترل های سطح بالا و سیستم های فرمان از طریق واسط های ارتباطی باز، ارتباط برقرار می کنند.

بعد جدیدی از سیستم های هیدرولیکی
معرفی شرکت
تکنولوژی درایو و کنترل شرکت Bosch Rexroth، ماشین ها و سیستم های صنعتی در سایزهای مختلف را شامل می شود. ازجمله خوصوصیات محصولات این شرکت می توان به اقتصادی بودن، دقت و اطمینان بالا اشاره کرد. Bosch Rexroth با استفاده از تجربیات خود که با شرکت در بازارهای جهانی نرم افزارهای موبایل، ماشین آلات، اتوماسیون کارخانه و انرژی های تجدیدپذیر به دست آورده، به طراحی قطعات جدید و راهکارها و خدمات نوین برای سیستم ها، می پردازد. این شرکت ارائه دهنده ی قطعات هیدرولیکی، درایوهای الکتریکی و قطعات کنترلی، تکنولوژی چرخ دنده، حرکت خطی و تکنولوژی مونتاژ به صورت یکجا می باشد. Bosch Rexroth با 80 شعبه در کشورهای مختلف در سال 2013 حدود 5.7 بیلیون درآمد داشته است.

نکته: این خبر برای اولین بار در سایت های گروه فنی مهندسی اتوسیستم www.AutoSystem.ir منتشر شده است و هرگونه بازنشر آن بدون ذکر منبع و لینک به این سایت، ممنوع می باشد.

لینکها:

صفحه شرکت Bosch Rexroth در سایت نمایشگاه هانوفر

سایت شرکت Bosch Rexroth