حمید رضا غلامیان
شرکت Promesstec تکنولوژی جدید خود را با برگزاری یک مسابقه مختص رله ها به بازار معرفی می کند
از حميد رضا غلاميان در پنج‌شنبه، 27 فروردین 1394، 11:57 صبح
 

شرکت Promesstec متخصص در فن آوري اندازه گيري مقاوم، آخرين محصولات خود را در نمايشگاه هانوفر 2015 به نمايش در مي آورد. اين شرکت نمايشگر ديجيتال جهاني UDA 50 خود را، که در نسخه هاي مقاوم تر نيز در دسترس است، براي اولين بار به بازار جهاني عرضه مي کند. ازويژگي هاي منحصر به فرد اين محصول مي توان به استحکام بالا و توانايي مقاومت در برابر دماي 40- تا 80 درجه ي سانتي گراد اشاره کرد.

يکي ديگر از برجسته ترين محصولاتي اين شرکت، سري جديد FTS از سنسورهاي رطوبت هستند که با هدف استفاده در نصب و راه اندازي در کانال و ديوارها طراحي شده اند. علاوه بر اين، اقدام به برگزاري رويداد هوشمندانه ي جديدي کرده است (برگزاري يک مسابقه ي بي نظير در مرکز نمايشگاه در شهر Schuttorf) و با اين عمل کاملا بر شعار خود "ما مقاومت خواهيم کرد" صحه گذاشته است.

شرکت Promesstec تکنولوژی جدید خود را با برگزاری یک مسابقه مختص رله ها به بازار معرفی می کند
ايده اصلي اين مسابقه، برقراري شرايط سخت و دشوار محيطي، همانند صنعت، براي رله ها مي باشد. اندازه گيري تحت چنين درجه حرارت، لرزش و شرايط تهاجمي بالايي، نيازمند تکنولوژي اندازه گيري مقاومي خواهد بود که شرکت Promesstec اين تکنولوژي را در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. مسابقه رله ها از تاريخ 14 آوريل با شعار "فعاليت، ورزش، رويداد درمقابل تکنولوژي High-Tech" در محل نمايشگاه تجارت برگزار مي شود. ورزشکاران حرفه اي نيز از سراسر آلملن شمالي در اين مسابقه شرکت خواهند کرد.


معرفي Promesstec
Promesstec يکي از شرکت هاي مطرح در حوزه اندازه گيري تحت محيط هاي دشوار صنعتي مي باشد. محصولات اندازه گيري اين شرکت درحيطه ي اندازه گيري دما، سطح مايعات، رطوبت، رسانايي و کنترل فرآيندهاي صنعتي مي باشند.
از جمله محصولات آن مي توان به دماسنج مقاومتي براي اندازه گيري در خطوط لوله، سطوح، تماس با مواد، محفظه هاي سرد و محيط هاي دشوار، سوئيچ هاي سطح مورداستفاده در خطوط لوله، ترانسميتر آلتراسونيک براي نمايش پيوسته سطح مايعات در مخازن و تانک ها، اشاره کرد. اين محصولات به عنوان مثال در صنايع غذايي، آب و فاضلاب، شيميايي و ساختماني مورد استفاده قرار مي گيرند.

 

ديگر محصولات عرضه شده توسط اين شرکت در نمايشگاه هانوفر

WTR 120 A standard sensor PT 100, G1/2" screw-in thread and 120mm neck tube


WTR290-A PT100 as a pipe-mounted sensor for surface measurements

نکته: این خبر برای اولین بار در سایت های گروه فنی مهندسی اتوسیستم www.AutoSystem.ir منتشر شده است و هرگونه بازنشر آن بدون ذکر منبع و لینک به این سایت، ممنوع می باشد.

لینکها:

اطلاعات این شرکت در سایت نمایشگاه هانوفر

سایت شرکت