عکس مصطفي خوئي
eplan pro panel
از مصطفي خوئي در سه‌شنبه، 29 مهر 1393، 5:52 عصر

سلام و خسته نباشید خدمت شما

من نرم افزار eplan pro panel  را گرفته و نصب کردم اما وقتی کارهایی که فایل pdf اموزش این نرم افزار توسط خود شرکت eplan  را انجام می دهم به مشکل بر میخورم.

اصلا نمی توانم یه لایه سه بعدی ایجاد کنم و یا اینکه یه ماکرو سه بعدی را بیاورم.

منتظر راهنماییتون هستم با تشکر.

حمید رضا غلامیان
در پاسخ به: eplan pro panel
از حميد رضا غلاميان در چهارشنبه، 30 مهر 1393، 10:35 صبح

جناب آقای مهندس خویی درود بر شما،

ما فعلا نرم افزار Eplan Pro Panel را ارائه نمی دهیم و لذا آنرا پشتیبانی نمی کنیم.

اما بطور کلی می توان بگویم که کلیه نرم افزار های شرکت EPLAN بر روی یک پلاتفرم مشترک ارائه می شوند. بنابراین اگر شما پکیج آموزشی نرم افزار EPLAN P8 را تهیه فرمایید، تقریبا 90 درصد راه را برای کار با نرم افزار Eplan Pro Panel رفته اید. در واقع این نرم افزار ترکیبی از دو نرم افزار EPLAN P8 و نرم افزار Eplan Cabinet هست.

سربلند باشید

عکس مصطفي خوئي
از مصطفي خوئي در چهارشنبه، 30 مهر 1393، 3:42 عصر

با سلام 

با تشکر و جناب مهندس میتونید چند نرم افزار دیگه طراحی تابلو برق را بهم معرفی کنید.

حمید رضا غلامیان
از حميد رضا غلاميان در جمعه، 2 آبان 1393، 11:33 صبح

درود بر شما،

من نرم افزار E3.Series را به جنابعالی پیشنهاد می کنم. این نرم افزار واقعا بی نظیر هست ولی به اندازه EPLAN تو ایران شناخته شده نیست. این نرم افزار تمام قابلیت های نرم افزارهای EPLAN ELECTRIC P8, EPLAN PRO PANEL, EPLAN PPE, EPLAN CABINET, EPLAN PPE را بصورت یکجا در خودش دارد و بسیار قدرتمند است. 

اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار در می توانید در ایــــنجــــا مشاهده کنید.

سربلند باشید

عکس حسن بهلولی
از حسن بهلولی در جمعه، 30 بهمن 1394، 8:17 عصر

سلام اقا مصطفی-من هم تازه کار با این نرم افزار رو شروع کردم- اگه ممکنه بیایین تلگرام بحث کنیم ممنون 09193439439