حمید رضا غلامیان
پكیج آموزشی و كاربردی مدارك مهندسی كنترل و ابزار دقیق
از حميد رضا غلاميان در جمعه، 17 مرداد 1393، 6:12 عصر
 

یكی از مسئولیت هایی كه معمولا به مهندسان كنترل و ابزار دقیق محول می شود طراحی و تولید مدارك مهندسی كنترل و ابزار دقیق می باشد. این اسناد دارای تنوع زیادی می باشند و هریك كاربرد خاص خود را دارند. حال این سوال مطرح است كه جهت طراحی واحدهای فرآیندی، گروه ابزار دقیق و كنترل چه مداركی را باید در زمان مهندسی پایه و تفصیلی تولید نمایند؟ ترتیب و تقدم و تاخر این مدارك چگونه است؟ و ... پكیج آموزشی و كاربردی مدارك مهندسی كنترل و ابزار دقیق كه در یك دی وی دی ارائه می شود به این پرسشها پاسخ می دهد. این پكیج استثنایی بطور خلاصه شامل اطلاعات ارزشمند زیر می باشد:

1- 14 ساعت فیلم آموزشی ضبط شده مربوط به دوره آنلاین طراحی مدارك مهندسی كنترل و ابزار دقیق كه در آكادمی آموزشهای الكترونیكی اتوسیستم برگزار شده است. (جهت مشاهده سرفصل های این دوره کلیک کنید)

2- فایل پاورپوینت و اسلایدهای آموزشی دوره

3- هندبوك های معتبر

4- جزوه آموزشی فارسی

5- آموزش های مالتی مدیا فارسی در مورد طراحی مدارك P&I و PFD و...

6- نمونه مدارك مهندسی تولید شده

7- استانداردهای مرتبط با طراحی مدارك مهندسی كنترل و ابزاردقیق شامل: استاندارد های IPS, API, ISA, ASME و...

برخی از محتویات این پكیج به تنهایی دارای ارزش بالایی می باشند و معمولاً به عنوان محصولاتی جداگانه ارائه می شوند.اما ما آنها را بهمراه این پكیج ارائه می كنیم. به عنوان مثال می توان به استانداردها و فیلم های ضبط شده دوره آموزشی آنلاین مدارک کهندسی کنترل و ابزاردقیق موجود در پكیج اشاره نمود.

تصویر صفحه اصلی Autorun پكیج :

 پكیج آموزشی و كاربردی مدارك مهندسی كنترل و ابزار دقیق

تصویر منوهای پكیج :

پكیج آموزشی و كاربردی مدارك مهندسی كنترل و ابزار دقیق

 نكته مهم: برخی از محتوای این پكیج از محيط اينترنت جمع آوری شده است. لذا ما سعی كرده ایم مواردی را كه پدید آورنده اثر مشخص بوده است كسب اجازه نماييم و يا نام آنرا قيد كنيم. اما به هر حال مواردی نيز گمنام بوده اند و ما اميدواريم بر ما ببخشند.

 
*** در صورت تمايل پس از خريد اين پكيج مي توانید درخواست شركت در آزمون آنلاين و اخذ گواهينامه نماييد. لطفا از بخش تماس با ما درخواست دهيد.